PAVEL URBAN

Životní krédo: Pesimista je zkušený optimista.

Dle mých zkušeností nemá existence této stránky smysl. Osobní informace téměř nikoho nezajímají a pokud zajímají, tak s nějakým nekalým úmyslem. Smazal jsem proto původní obsah a ponechal pouze krátké CV.

Narodil jsem se roku 1974 v Praze. Od té doby žiji tamtéž či v blízkém okolí. Práce je mi koníčkem - od ukončení bakalářského studia na FJFI ČVUT jsem se posouval od oprašovače PC přes správce sítě až na současnou pozici vedoucího - supervisora malého oddělení ve velké firmě. Podobně jsem přošel vývojem od "počítacového maniaka" do současné podoby "IT profesionála". Mojí specializací jsou Linuxové a UNIXové systémy provozující Internetové služby, hlavně pak elektronickou poštu a DNS.

Jsem držitelem certifikací "Sun Certified System Administrator" a "Sun Certified Network Administrator".

Zajímám se o hardware a software s mojí prací související; dále pak o měnové spekulace (FOREX trading) a umění sebeobrany (ano, je to trochu zvláštní kombinace). Rád chodím na výlety a dokonce jsem na toto téme sepsal pár stránek; bohužel poslední dobou mám příliš málo času na aktualizace a často i na chození samé.

Pavel Urban
e-mail: pupu () pupu . cz - žádná "obchodní sdělení", prosím!

Brief English version